Zestawy Tie-Dye (zestawy taj-daj)

Tie(ang. zwiąż) - Dye(ang. Zafarbuj) czyli Zwiąż i Zafarbuj. To wyjaśnia chyba wszystko. Znając jedynie parę podstawowych technik jesteś w stanie tworzyć fantastyczne koszulki. Pamiętaj, że nie ma idealnej recepty na barwienie Tie-Dye. Eksperymentuj i realizuj własne wizje, bez żadnych granic. W wielu przypadkach to, jaki wzór powstanie na twojej koszulce pozostanie niespodzianką do chwili, gdy będzie gotowa.

+

=

Do wyboru, do koloru!

Granat-Limonka-Pomarańcz Fiolet-Fuksja-Żółty Błękit-Fuksja-Turkus Zielony-Żółty-Czerwony

Oczywiście nie muszą to być tylko koszulki. Bluzeczka, szorty, gatki, majty, bokserki, skarpety, spodnie, jeansy, a może zestaw pościeli? Jedynym warunkiem powodzenia jest zawartość bawełny w tkaninie min. 85%. Tworzenie własnych projektów jeszcze nigdy nie było takie proste. Nowoczesne barwniki umożliwiają barwienie na zimno w temperaturze 25-30oC, czyli bez wrzącej wody, bez nieprzyjemnych zapachów octu itp., rozgardiaszu w całym domu i tym podobnych atrakcji. Barwy są żywe, trwałe i odporne na płowienie. Barwniki służą do farbowania bawełny i innych włókien pochodzenia roślinnego (np. lnu).

Zestawy Tie-Dye zawierają praktycznie wszystko, co jest potrzebne do tworzenia własnych projektów:
- nowoczesne barwniki do tkanin w specjalnie dobranych 3 kolorach w buteleczkach z aplikatorem. Starczają spokojnie na 5 koszulek. Rozcieńczaj i mieszaj do woli.
- gumki do związywania farbowanych tkanin
- 3 pary rękawic do pracy z barwnikami
- ilustrowaną instrukcje wraz opisem technik Tie-Dye
W ofercie mamy zestawy Tie-Dye marki Inwazja Koloru oraz marki Tulip

Zawartość zestawu

Dokładną instrukcję użycia oraz opis podstawowych technik Tie-Dye znajdziesz w dziale Poradnik.